ana sayfa   .   hakkında   .   reklam   .   künye
28 Şubat,
Cumartesi 2015

 .magazin
 .müzik
 .onair
 .röportaj
 .mekan
 .medya kazanı
 .ajanda
 .medya arkası
 .haftanın güzeli
 .gündemdeki haber
 .astro-burç
 .magazinci tv
 .sinema
 
magazinci.com dergisi
 
YELİZ YEŞİLMEN, 16 YAŞINDAYKEN DUL KALMIŞ!
14 Eylül 2004 Salı | 11:39
TV ekranlarına gelen dizilerdeki aptal sarışın tiplemesiyle şöhreti yakalayan Yeliz Yeşilmen’in 15 yaşında evlenip Almanya’ya gelin gittiği, bir yıl süren evlilikten sonra 16’sında dul kaldığı ortaya çıktı...
 

Yaşadığı yasak aşkla zina yasasının yeniden gündeme gelmesine sebep olan Yeliz Yelişmen’in, daha 15 yaşındayken evlenip 16’sında boşandığı ortaya çıktı. Zina yasasının kahramanlarından Gülbin Akbaş’ın eşi Ali Uğur Akbaş ile yasak aşk yaşayan Yeliz Yeşilmen, 15 yaşında evlenip 16 yaşında boşanmış. Geçtiğimiz aylarda single çıkartan ve "Tat Beni" isimli klibi RTÜK tarafından denetimden geçmeyen seksi sarışın 15 yaşında gurbetçi bir gençle evlenip, Almanya’ya yerleştiği ortaya çıktı.

EVLİLİK Mİ ASLA!
Yeliz Yeşilmen, henüz 15 yaşındayken yaşadığı bu kötü deneyim nedeniyle evliliğin adını bile anmak istemiyor. Aile baskısı üzerine yaptığı ilk evliliği sona erdiren Yeliz Yeşilmen daha sonra Türkiye’ye gelerek Adana’da bulunan ailesinin yanına dönmüş.
ŞANSI DJ’LİK İLE BİRLİKTE AÇILDI
İlk evliliğini 15 yaşında yapan ve başarılı olamayan Yeliz Yeşilmen, Adana’da bir süre sonra kendisine gelerek geleceğini tasarlamaya başladı. Adana’da yerel Tempo TV’de program sonuculuğu yapan Yeliz Yeşilmen’in kaderi, İbrahim Tatlıses’in aynı kanalı satın almasıyla birlikte değişmeye başladı. Tatlıses’in sunuculuk yapmak için İstanbul’a davet ettiği Yeliz Yeşilmen, yapılan seçmeleri kazanamadı ama İstanbul’a yerleşerek kendisini göstermenin planlarını yaptı.

KRAL TV HAYATINI DEĞİŞTİRDİ!
Bir süre fotomodellik yapan Yeliz Yeşilmen, şöhret olmaya kararlıydı. "Adanalı Lolita" başlıklı haberlerle Medyanın gündemine gelen Yeliz Yeşilmen, dana sonra Kral TV’de VJ’lik yaparak yıldızını parlattı. Bir süre Çarkıfelek’te hosteslik yapan Yeliz Yeşilmen şöhreti, Mehmet Ali Erbil ile TV dizisinde oynamasıyla birlikte daha da değişti. Dizide "aptal sarışın" tiplemesiyle dikkatleri üzerine çeken Yeşilmen, "bu karekteri çok seviyorum. Aptal sarışın tiplemesi tam bana göre. Ben, Sinemanın hem lolitası hemde aptal sarışın’ı olmak istiyorum" diyordu bir konuşmasında.


YAPMADIĞI, DENEMEDİĞİ İŞ KALMADI
Yeliz Yeşilmen, Star TV’de yaz döneminde ekrana gelen "Biz Boşanıyoruz" dizisinde de adından söz ettiriyor. Oynadığı rol ise, sevdiği karekter. 15’inde evlenip, 16’sında dul’luğa adım atan Yeliz Yeşilmen’in, radyo ve televizyonla beraber başladığı hayatında denemediği iş kalmadı. Yeşilmen, "Sesim güzel, piyasada olan bir çok kişiden ne farkım var ki!" diyerek şarkıcılığa bile başladı. Yaklaşık iki ay önce "Tat Beni" isimli single çalışmasıyla yine gündeme gelen Yeliz Yeşilmen, yine tartışmaların odak noktası oldu. Hem klibi hem de şarkı sözleri oldukça "erotik" bulunan Yeliz Yeşilmen’in "Tat Beni" klibi, RTÜK engeline takıldı ve yayından kaldırıldı. RTÜK’ün yasakladığı sanatçılar arasına girmesi nedeniyle şaşkınlığa uğrayan Yeliz Yeşilmen, hiç bir baskının şarkıcılık yapmasına engel olamıyacağını söylüyor.

MEYDAN DAYAĞI YEDİ...
Magazin dünyasının vazgeçilmezleri arasında yerini alan Yeliz Yeşilmen, yaşadığı aşklarla da sık sık medyada boy gösterdi.Ali Uğur Akbaş ile yasak aşk yaşayan Yeliz Yeşilmen, Olivium’da katıldığı söyleyişide, Gülbin Akbaş’tan meydan dayağı yiyerek, günlerce konuşuldu. Güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle canını zor kurtaran Yeliz Yeşilmen, o günü asla hatırlamak istemiyor.
O günden sonra Gülbin Akbaş ile sürekli polemiklere giren Yeliz Yeşilmen’in adı, son iki haftadır kamuoyunda tartışılan "evlilikte zina’nın suç sayılması" tartışmalarının da içine girdi. Medyada yer alan haberlere bakılırse, AK Parti iktidarının TBMM’den geçirmek istediği söz konusu yasa, Yeliz Yeşilmen-Gülbin Akbaş olayından sonra iyice gündeme gelmişti...


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Yazdır

 
 
Bu kategorideki diğer taze haberler

CHANELLE INSTAGRAM’I SALLADI
BREZİLYA’YA SEKSİ DESTEK!
İÇ GICIKLAYAN ’SEVGİLİLER GÜNܒ KOLEKSİYONU!
AMBER ROSE BİR ANDA POPÜLER OLDU
EN SEKSİ SİLAH TANITIMI
MELEKTEN SEVGİLİLER GÜNÜ POZU
SÜPER LİG’İN YENGESİNDEN İLGİNÇ POZLAR!
TAKVİM İÇİN ÖYLE POZLAR VERDİKİ
BREZİLYALI MODELDEN TAKIMINA MÜTHİŞ DESTEK
KOLOMBİYA’NIN YENİ YILDIZI!
KARDASHİAN’IN KOPYASI BULUNDU!
BU KADARI ONA YETMEDİ
XXXL BEDEN GÖĞÜSLERİ VAR!
NEYMAR’I ÇILDIRTAN HAREKET! DERGİYİ TOPLATTI!
DÜNYA KUPASI DEĞİL, O KONUŞULACAK!
BÖYLE SERİNLEDİ
BALIK ETLİ ’MELEK’
HELEN FLANAGAN’DAN CESUR POZLAR!
KELLY BROOK’TAN ERKEN YILBAŞI HEDİYESİ!
MANCHESTER UNİTED HASTASI!
Google
 
Web magazinci.com
lôrien Network | elektronik yayıncılık sistemleri
  .ana sayfa  .hakkında  .reklam  .künye
  .kullanım şartları  .gizlilik prensipleri
  .iletişim
lôrien Network | elektronik yayıncılık sistemleri