http://www.magazinci.com/icerik/22952
BU AŞK TAMAMEN DUYGUSAL!
22 Nisan 2010 Perşembe | 00:49
 
Sanat ve iş dünyası işadamı Ahmet Hamoğlu ile şarkıcı Pınar Dilşeker beraberliğini konuşuyor. Ahmet Hamoğlu ile Pınar Dilşeker’ ikilisinin aşkını yaş farkına rağmen birbirine yakıştırılanlar, bu ilişki “tamamen duygusal” diye yorumlayanlar ise çoğunlukta.
 

İş dünyasının ünlü isimlerinden Ahmet Hamoğlu durdu durdu bir aşk bombası daha patlattı. Daha önce iki kez ayrılıp evlenen Ahmet Hamoğlu kendisinden 30 yaş küçük şarkıcı Pınar Dilşeker ile nişanlandı.

İKİSİ DE ŞANSIZ!
Daha önce 2 evlilik yapan ve hayatının en önemli kararını "hiç düşünmeden verdiğini" belirten Ahmet Hamoğlu, şarkıcı sevgilisi Pınar'la aile arasında nişan yüzüğü taktı. Pınar Dilşeker, nişan yüzüğünü taktıktan sonra sanatçı ve medya çevresiyle olan bağlarını askıya aldı.

ŞÖHRET VE GÜÇBİRLİĞİ
Pınar Dilşeker bir çocuğu bulunan ve boşandığı son evliliği nedeniyle sorunlar yaşamış günlerce TV ekranlarında gözyaşı dökmüştü. Hamoğlu ile Dilşeker aşkı sanat dünyasında da büyük yankı yarattı. Yaş farkına rağmen birbirine yakıştırılan ikilinin bu beraberliğini "tamamen duygusal" olarak yorumlayanlar ise çoğunlukta.
Haber: GÜNEŞ

Hamoğlu ile eylül ayında nikâh masasına oturmaya hazırlanan Dilşeker, sürpriz aşk hakkında şunları söyledi: "Ahmet Bey ile iki ay önce tanıştık. Temiz duyguları ve iyi niyetinden çok etkilendim. Aile arasında nişan yüzüklerini taktık. Yakında dostlarımız için bir kutlama yemeği vereceğiz. Bu evliliğin, şimdiye kadar aldığım en doğru karar olduğuna inanıyorum.Düğün tarihini erkene alabiliriz. Albüm çalışmalarım sürüyordu ama bundan sonra ne olur bilmiyorum. İşimi ona yakışır şekilde sürdürmek istiyorum. İnsanlar hakkımızda bir şeyler söyleyebilir. Ama biz her şeye kulağımızı tıkadık. Ahmet Bey de zamanında evlilik yapmış ama doğru insanı bulamamış. Bu beraberlik ikimiz için de mutlu başladı. Bundan sonra mutluluğumuz önemli, geri kalan hiçbir şey bizi ilgilendirmiyor, kimse bizi bağlamıyor." 

Velayet davası açacağım         

Pınar Dilşeker'in 2005 yılında boşandığı, oğlu Mert Ali'nin babası işadamı Çetin Yılmaz ise bu birlikteliğe tepki gösterdi. Dilşeker'in Hamuloğlu ile parası için evlendiğini öne süren Yılmaz, şöyle konuştu: "Babası yaşında bir insanla nişanlanıyor. Bunun aşk ve sevgi olmadığını herkes görür, para için yaptığı belli. Bu ilişkiyle ne olduğunu ve neyin peşinde olduğunu belli etti. Türkiye onun gerçek yüzünü görsün. Zamanında bana yapmadığını bırakmadı. Çocuğumuzun velayeti onda, ancak sekiz aydır çocuk bende kalıyor. Velayet için dava açacağım, bundan sonra onu zor görür. Anne diye konuşuyor ama hasta çocuğunu doktora bile götürmeye aciz biri. Ne diyeyim, hiç şaşırmadım. Bu saatten sonra onun hayatı beni ilgilendirmiyor. Benim için önemli olan evladım."

Ahmet Hamoğlu: İlk defa doğru bir şey yaptım         
   
Hamoğlu Holding'in sahibi Ahmet Hamoğlu, Pınar Dilşeker'le mutlu bir ilişki yaşadıklarını söyledi: "Hayatımda ilk defa doğru bir şey yaptım. Evlilik kararımızı aile içinde yüzük takarak ilan ettik. Düğün tarihimiz belli. Düğünde tüm sevdiklerimizle mutluluğumuzu paylaşacağız. Bu mutluluğun ömür boyu sürmesini istiyoruz." Hürriyet-Demirhan Hararlı